Krustnagliņu eļļa (110 ml), DUO AG

Krustnagliņu eļļa (110 ml), DUO AG

Ražotājs: DUO AG
Modelis: VP-EL
Cena: 3,80€ Bez nodokļa: 3,14€
Apraksts

Krustnagliņu eļļa ( uz sezama eļļas bāzes)

Eļļas saturs. Eļļa satur omega 3 un omega 6 taukskābes, E,K,PP vitamīnus, kā rī citas bioloģiski aktīvas vielas, no kurām sevišķi atzīmējams eugenols.

Lietošana. Krustnagliņu eļļu var izmantot zobu sāpju mazināšanai. Izmantotjot skalošanai,  var samazināt kakla, smaganu un mutes čūlu sāpes. Šī iedarbība ir īpaši efektīva pateicoties eļļas sastāvā esošajam eugenolam, ko zobārstniecībā jau izmanto ļoti ilgi.


Krustnagliņu eļļa palīdz novērst sliktu elpu. Sakarā ar eļļas antiseptiskajām īpašībām, tā noder brūču, kašķa, izsitumu, sportista pēdu, sēnīšu infekcijas radītu iekaisumu, zilumu, kukaiņu kodumu, piņņu, miežgrauda apkopšanai. Jāuzmanās, apkopjot jutīgu ādu!!!

Krustnagliņu eļļa ir afrodīzijs, un tātad kalpo kā lielisks stresa atslodzes veicinātājs.Tā stimulē prāta darbību un samazina garīgo izsīkumu un nogurumu.
Krustnagliņu eļļa arī izraisa miegu un ir noderīga bezmiega gadījumos.
Krustnagliņu eļļa efektīvi samazina tādas kuņģa un zarnu sistēmas problēmas kā žagas, gremošanas traucējumi, nelabumu un vēdera uzpūšanos.
Krustnagliņu eļļa ir noderīga sliktas dūšas un vemšanas novēršanā. To bieži izmanto ar grūtniecības saistītas vemšanas apturēšanā. Krustnagliņu eļļa ir uzskatāma par ļoti labu garšas bagātinātāju. To var pievienot daudziem indiešu ēdieniem, mērcēm, kā garšvielu kūkām, utt.

 Krustnagliņu eļļa ļoti labi atbaida insektus!!!

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts            Labs