Sinepju sēklu eļļa 100% (110ml), DUO AG

Sinepju sēklu eļļa 100% (110ml), DUO AG

Ražotājs: DUO AG
Modelis: VP-EL
Cena: 4,20€ Bez nodokļa: 3,47€
Apraksts

Sinepju sēklu eļļa 100%

Sastāvs: Eļļa satur 60% mono nepiesātinātās taukskābes, 21% poli nepiesātinātās taukskābes (6% omega 3 un 15% omega 6) un aptuveni 12% piesātināto tauku. Sinepju eļļa satur ievērojamu glikozinolāta daudzumu, kam piemīt pretmikrobu īpašības.  Sinepju sēklu eļļa satur arī alilizotiocianātu, kas veido tās pikanto un aso garšu. Tā satur arī E vitamīna avotu – gamma tokoferolu ( saturs apmēram 19.82mg uz 100g produkta).

Eļļa ir bagāta ar poli nepiesātinātajām taukskābēm, kas palīdz pazemināt sliktā  un paaugstināt labā holesterīna līmeni. Uzlabot līdzsvaru palīdzēs arī zemāks holesterīna, triglicerīdu, tauku līmenis asinīs, kas savukārt var novērst aptaukošanās, reimatoīdo artrītu, nieru slimības, un papildus uzlabo sirds veselību.

Sinepju eļļa tiek uzskatīta kā antibakteriāls līdzeklis, lietojot gan iekšēji, gan ārēji, un kā pretsēnīšu, lietojot ārīgi. Iekšēji, tā var cīnīties ar baktērijām, infekcijas, zarnas, resnās un citās gremošanas trakta daļās. Ārēji, tā var ārstēt gan baktēriju un sēnīšu infekcijas, ja to piemēro tieši uz ādas.

Ja āda ir sausa un  iekaisusi, ieteicama tās masāža ar sinepju eļļu.

Ierīvējot to ādā, eļļa viegli un dziļi iesūcas, dodot jūtamu atvieglojumu nerviem, saspringtiem muskuļiem un saitēm. Noņem muskuļu krampjus, kuri radušies no augstas temperatūras. Attīra asinis un atver poras.

Izmantošanas iespējas kulinārijā: ēdienu pagatavošanā, maizes cepšanā, svaigu salātu pagatavošanā, dažādu mērču pagatavošanā u.c.

 

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts            Labs