Kā iepirkties?

Sveicināts, ILVO Dabas produkti interneta veikalā!

Šajā sadaļā sniegsim informāciju par pirkuma noformēšanas iespējām un tā piegādes nosacījumiem.

Mūsu klientiem, kas ir agrāk jau reģistrējušies un noformējuši pirkumu/-us mūsu interneta veikalā, šeit sniegtā informācija palīdzēs, ja ir nepieciešama profila paroles atjaunošana vai arī cita ar pirkuma noformēšanu saistīta informācija.

Lai iepirktos ILVO Dabas produkti interneta veikalā, to izdarīt var:

- izvēloties nepieciešamos produktus, un pēc tam reģistrējot vai autorizējot informāciju par sevi un pirkuma piegādes nosacījumiem vai nu;

- vispirms reģistrējoties vai autorizējoties, un pēc tam izvēloties nepieciešamos produktus un noformējot informāciju par pirkuma piegādes nosacījumiem.

Kā piemēru, izskatīsim pirkuma noformēšanu, ja sākotnēji izvēlamies sev nepieciešamos produktus:

1. jāizvēlas sev nepieciešamais produkts/-i un jāpievieno Pirkuma grozam;

2. jebkurā brīdī ir iespēja pārlūkot Pirkuma groza saturu un nepieciešamības gadījumā atteikties no Pirkuma grozā ievietotā produkta/-iem. Ja pēc Pirkuma groza pārlūkošanas ir vēlēšanās turpināt produktu pievienošanu Pirkuma grozam, nospiediet norādi Turpināt iepirkties;

3. pēc produktu pievienošanas Pirkuma grozam beigšanas, nospiediet norādi Noformēt pirkumu, lai veiktu pirkuma 1.soli Noformēšanas veida izvēle:

- ja neesat iepriekš reģistrējies klients, tad izvēloties atzīmi Reģistrēt profilu tiksiet reģistrēts, un sniegtā informācija tiks saglabāta. Turpmāk izmantojot interneta vietni www.ilvo.lv pirkumiem atkātoti nebūs nepieciešams ievadīt informāciju par sevi un vajadzēs tikai uzrādīt e-pasta adresi un paroli. Lai turpinātu pirkuma noformēšanu nospiediet norādi Turpināt;

- ja neesat iepriekš reģistrējies klients, tad izvēloties atzīmi Noformēt kā viesim sniegtā informācija par sevi un piegādes nosacījumiem netiks saglabāta. Turpmāk izmantojot interneta vietni www.ilvo.lv pirkumiem atkātoti būs nepieciešams ievadīt no jauna informāciju par sevi un piegādes nosacījumiem. Lai turpinātu pirkuma noformēšanu nospiediet norādi Turpināt;

- ja esat iepriekš reģistrējies klients, tad zem norādes Reģistrēts pircējs norādiet e-pasta adresi un paroli. Ja būsiet aizmirsuši paroli, tad pēc e-pasta adreses uzrādīšanas tā tiks pārsūtīta. Pēc sekmīgi uzrādītas e-pasta adreses un paroles, lai turpinātu pirkuma noformēšanu nospiediet norādi Autorizēties;

4.  nākamajos pirkuma noformēšanas soļos, t.i. 2.solī Profila informācija un informācija rēķina piestādīšanai, 3.solī Piegādes informācija, 4.solī Piegādes veida izvēle, 5.solī Apmaksas veida izvēle, ievadiet pirkuma piegādei nepieciešamo informāciju. Obligāti ir nepieciešams sniegt informāciju, ja informācijas lauks atzīmēts ar zvaigznīti sarkanā krāsā. Ja sniegto informāciju jebkurā no iepriekš minētajiem soļiem ir nepieciešams rediģēt vai labot, nospiediet atzīmi Rediģēt;

5. pirkuma noformēšanas 6. Solī Pasūtījuma apstiprināšana vēlreiz pārliecinieties par izvēlētajiem produktiem. Ja nekas nav labojams, tad nospiediet atzīmi Apstiprināt pasūtījumu.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas uz norādīto e-pasta adresi Jums tiks nosūtīts apliecinājums par veikto pirkuma pieteikumu.

Samaksu par pasūtījumu Jums jāveic uz rēķinā norādīto SIA „Ilvors” norēķinu kontu TIKAI pēc rēķina saņemšanas.

Rēķins par pasūtījuma apmaksu tiks sagatavots un Jums nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

Atcerieties, ka iespējama izvēlēto produktu:

- saņemšana bez piegādes izmaksām neatkarīgi no Jūsu pasūtījuma lieluma. Apmaksa par pasūtījumu uz vietas SIA Ilvors veikalā "ILVO" Rīgā, T/C Origo, A tunelī no pirmdienas līdz piektdienai veikala darba laikā no 10:00 līdz 19:00

- piegāde ar VAS Latvijas Pasts starpniecību.

Maksa par piegādi Latvijas teritorijā - 4.00 EUR t.sk. PVN 0.69 EUR. Maksa par piegādi ārpus Latvijas teritorijas, saskaņā ar VAS Latvijas Pasts cenrādi. Ja vēlaties par pirkumu norēķināties pie piegādes, tad papildus būs jāapmaksā VAS Latvijas Pasts inkasācijas izdevumi – 1.40 EUR.

Pasūtījums tiks nodots piegādei VAS Latvijas Pasts darba dienās 24 stundu laikā pēc apmaksas saņemšanas rēķinā norādītajā SIA „Ilvors” norēķinu kontā.

- piegāde ar kurjerpasta starpniecību.

Maksa par piegādi Latvijas teritorijā - 5.00 EUR, t.sk. PVN 0.87 EUR. Maksa par piegādi ārpus Latvijas teritorijas, saskaņā ar Kurjerpasta cenrādi. Kurjerpasts pasūtījumus piegādā 1 - 2 dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas Jūsu norādītajā piegādes adresē.

Pasūtījums tiks nodots piegādei kurjerpasta darba dienās 24 stundu laikā pēc apmaksas saņemšanas rēķinā norādītajā SIA „Ilvors” norēķinu kontā.

- piegāde ar Pasta stacijas vai OMNIVA pakomāti starpniecību.

Maksa par piegādi Latvijas teritorijā 3.00 EUR t.sk. PVN 0.52 EUR. Šī veida piegāde tiek piedāvāta tikai Latvijas teritorijā. Papildinformācijā par Jūsu sūtījumu   obligāti norādiet konkrēto Pasta stacijas atrašanās vietu uz kurieni nosūtīt pasūtījumu, ja vēlaties, lai piegādi veiktu ar Pasta stacijas starpniecību, vai konkrēto OMNIVA atrašanās vietu uz kurieni nosūtīt pasūtījumu, ja vēlaties, lai piegādi veiktu ar OMNIVA pakomāti starpniecību.

Pasūtījums tiks nodots piegādei pēc Jūsu izvēles ar Pasta staciju vai OMNIVA pakomāti  24 stundu laikā pēc apmaksas saņemšanas rēķinā norādītajā SIA „Ilvors” norēķinu kontā.

 

Pasūtījumam virs 100,- Eiro, Jūs saņemsiet atlaidi - 10% apmērā!

 

UZMANĪBU!!!

Piegādei ārpus Latvijas, izmaksas atšķirās no piegādes izmaksām Latvijā atkarībā no izvēlētā piegādes veida.

Brīdinājums!!!

VAS Latvijas Pasts neveic produkcijas, kas satur šķidrumu, piegādi ārpus Latvijas!!!!!!

 

Preču sortiments mūsu interneta veikalā un tirdzniecības vietās var atšķirties.

Jautājumu gadījumos, lūdzam, sazināties ar mums, izmantojot elektroniskā pasta adresi info@ilvo.lv, vai zvanīt pa tālruni +371 29466557.