Atsvaidzinošs dienas želejkrēms Baltie Ceriņi 40 g, Ekoell

Atsvaidzinošs dienas želejkrēms Baltie Ceriņi 40 g, Ekoell

Ražotājs: Ekoell
Modelis: LK-S
Cena: 8,00€ Bez nodokļa: 6,61€
Apraksts

Dabiskā un atsvaidzinošā želejkrēma kompozīcija nodrošina efektīvu ādas barošanu un ādas dabīgo funkciju aktivizēšanu, dziļu mitrināšanu, piešķirot veselīgu izskatu, svaigumu un pavasara smaržu.

Želejkrēms ir iedarbīgs pret ādas priekšlaicīgu novecošanos, uzlabo ādas struktūru, samazina tās porainību un ādas apelsīna mizas defektu, veidojot ādu elastīgu un samtaini gludu, kā arī novērš sastrēguma procesus gan fiziskajā, gan mentālajā līmenī. 
"Baltie ceriņi" aktivizē šķidruma mikrocirkulāciju un siltuma regulāciju audos, lieliski regulē un tonizē ādas bioloģiskos ciklus un procesus, jo satur A un E vitamīnus, koenzīmu Q10 un pareizi līdzsvarotu antioksidantu, dabīgo vitamīnu un Cēsu Svētavota ūdens kompozīciju. Želejkrēma kompozīcija aizsargā ādu pret datoru, mobilo telefonu un citu biroja ierīču iespējamo enerģētisko iedarbību un aptur ārējās vides faktoru nelabvēlīgo ietekmi (gāzes, putekļi, smagie metāli, mazgājamie līdzekļi, UV starojums u.c.) uz cilvēka svarīgāko aizsargsistēmu - ķermeņa ādu.
Pateicoties dabiskajām aromātiskajām eļļām un augu ekstraktiem, Jūsu rīcībā ir "Baltie ceriņi", jeb pavasara svaiguma kompozīcija, kura stabilizē nervu sistēmu un ir lieliska saspringtas un nogurušas ādas dabiskai kopšanai.
Dāviniet sev labsajūtu katrai dienai visu gadu!

Atsauksmes (1)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts            Labs