Bioenerģētisks dienas želejkrēms Maijpuķīte 40 g, Ekoell

Bioenerģētisks dienas želejkrēms Maijpuķīte 40 g, Ekoell

Ražotājs: Ekoell
Modelis: LK-S
Cena: 8,00€ Bez nodokļa: 6,61€
Apraksts

Mitrinošais dienas krēms ir katras sievietes neatņemama sastāvdaļa ikdienas solī, jo visu dienu āda ir saskarsmē ar ārējiem faktoriem, kas nodara vislielāko ļaunumu epidermai un ir par iemeslu ādas priekšlaicīgai novecošanai. Bet mīmika - visas mūsu grimases - prieks, izbrīns, smaids un skumjas ir par iemeslu, lai veidotos grumbas. Tādēļ ir izstrādāta krēma kompozīcija, kura ātri un dziļi iesūcoties ādā vienlaicīgi maksimāli aizsargā un baro to, saglabājot labvēlīgo iedarbību un optimālo mitrumu visas dienas garumā.
Ziedu kompozīcija ir izvēlēta tā, lai gūtu visefektīgāko rezultātu ādas kopšanā, jo maijpuķītes satur farnezonu - vielu, kura palīdz audiem saglabāt optimālo fizioloģisko stāvokli, redzami uzlabot ādas mehānisma īpašības - elastību, plastiskumu un tvirtumu, normalizē lipīdu slāni, kas aizsargā ādu, kā arī paaugstina ādas īpašību noturēt ūdeni šūnās. Krēms iedarbojas ne tikai uz ādu, bet arī uz muskuļiem, kas ļauj izlīdzināt sīkās grumbiņas un nostiprināt sejas aprises.
Krēmu ik rītu vieglām kustībām uznes uz ādas un tas ātri iesūcas. Āda iegūst svaigu izskatu, mazinās riņķi ap acīm, rezultātā āda sāk pareizi elpot un funkcionēt, atgriežas tās jaunība un tvirtums.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts            Labs