Poliprenoli (50 kapsulas) 10 g, BIOLAT

Poliprenoli (50 kapsulas) 10 g, BIOLAT

Ražotājs: Biolat
Modelis: VP-UB
Cena: 17,90€ Bez nodokļa: 14,79€
Apraksts

Poliprenoli

Doliholu un poliprenolu ķīmiskās uzbūves līdzība  un pēdējo gadu pētījumi par poliprenolu metabolizēšanos doliholos dzīvnieku aknās, nodrošinot normālu doliholfosfāta cikla darbību, izsaukuši lielu interesi par poliprenolu nozīmi pārtikā. Šo ļoti vienkāršo organisko savienojumu darbība šūnu membrānās un to loma fizioloģiskajos procesos ir uzskatāma par vienu no mūsdienu bioloģijas zinātnes atklātajiem fenomeniem.

Ar pārtiku uzņemtie poliprenoli aknās transformējas par doliholfosfātiem un piedalās glikoproteīnu sintēzē. Uz glikoproteīnu bāzes savukārt veidojas šūnu receptori insulīnam, adrenalīnam, estrogenam un citiem hormoniem un fermentiem, arī ārstniecības līdzekļiem, piemēram, hormonu preparātiem. Doliholfosfātu darbības cikla traucējumi rodas novecošanās procesos un dažādu saslimšanas un vielmaiņas traucējumu gadījumos.

Poliprenolus cilvēki uzņem tikai ar pārtikā lietotajiem zaļumiem. Doliholus var uzņemt ar termiski neapstrādātiem dzīvnieku valsts produktiem.

Diemžēl mūsdienu konservētā pārtika un svaigu zaļu augu deficīts pārtikā nevar nodrošināt cilvēkus ar nepieciešamo poliprenolu daudzumu normālai doliholfosfātu cikla darbībai.

Lietošana: 1x dienā pa 2 - 3 mg zem mēles vai uz cukura graudiņa.

Kurss 20-30 dienas vai vairāk pēc pašsajūtas. Profilaksei ieteicami 5 – 6 kursi gadā.

Kapsulu lietošanas gadījumā:  3 - 5 kapsulas dienā, bet ne vairāk, kā 10 kapsulas dienā. Lietošanas kursa ilgums 20 - 30 dienas. Profilaksei ieteicams veikt 4 kursus gadā. 

Blakus parādības: ļoti retos gadījumos nepanesība cilvēkiem ar alerģiju pret egles skujām.

Atcerieties, ka uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Blakus parādības: ļoti retos gadījumos nepanesība cilvēkiem ar alerģiju pret egles skujām.
Uzglabāšana: gaisma un temperatūra saglabāšanos neietekmē - See more at: http://www.ilvo.lv/biolat_1/poliprenoli-7ml#sthash.zdHUXUMj.dpuf

 

oliprenoli nav uzskatāmi par zālēm kādas noteiktas slimības ārstēšanai, bet gan par pašreiz modernā virziena "šūnu terapija" līdzekli. To, kā uztura bagātinātāju iedarbība vislabāk ir novērojama tādu saslimšanu gadījumos, kas saistītas ar olbaltumvielu aprites traucējumiem. Piem., izkaisītā skleroze, kur vīrusu ietekmē tiek sagrauts nervu olbaltumvielas apvalks, tiek traucēta signāla pārvalde un rodas kustību traucējumi. Līdzīga situācija ir redzes nerva atrofijas gadījumos, encifalīta un citu ar smadzeņu un nervu sistēmas traucējumiem saistītu saslimšanu gadījumos.  - See more at: http://www.ilvo.lv/biolat_1/poliprenoli-3.5ml#sthash.glE9iyB2.dpuf
Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts            Labs