Poliprenols D3 ORIGINAL (50 kapsulas) 10 g, EVERLAB (bij.BIOLAT)

Poliprenols D3 ORIGINAL (50 kapsulas) 10 g, EVERLAB (bij.BIOLAT)

Ražotājs: SIA Everlab, Latvija
Modelis: VP-UB
Cena: 19,90€ Bez nodokļa: 16,45€
Apraksts

Aktivizē imunitāti, aizsargā šūnas

Uztura bagātinātājs

Sastāvdaļas: sojas eļļa, želatīns, mitrumuzturētājs glicerīns, Latvijas parastās egles (Picea abies) poliprenolu koncentrāts, vitamīns E (D-alfa-tokoferilacetāts), vitamīns A (retinilpalmitāts), dabīgas izcelsmes D3 vitamīns ar optimālu uzsūkšanās spēju (holekalciferols, iegūts no lanolīna)

Ieteicamā dienas deva: 

Pa 2-5 kapsulām dienā, ieņemt 1 x dienā 1 stundu pirms ēšanas, tukšā dūšā. Pieaugušajiem, nav paredzēts lietot grūtniecēm un krūts barošanas laikā. Lietot kursa veidā līdz 2 mēnešiem, 2x gadā.

Uztura bagātinātāja sastāvā ietilpst unikāls no dabas vielām iegūts savienojums - egles skuju poliprenolu koncentrāts. Poliprenolu koncentrāts iegūts no Latvijas parastās egles (Picea abies) skujām, izmantojot unikālu, saudzīgu un rūpīgi izstrādātu tehnoloģiju Latvijas vadošajā mežzinātnes institūtā “Silava”. Poliprenolu koncentrāts ražots no Latvijas ekosistēmā, dabā iegūtām izejvielām.

D3+, A un E vitamīni

D3 vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, palīdz uzturēt normālu kaulu darbību, zobu un muskuļu veselību, veicina normālu imūnsistēmas darbību, ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. A vitamīns palīdz nodrošināt normālu dzelzs vielmaiņu, uzturēt gļotādu veselību un veicina normālu imūnsistēmas darbību. E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Glabāt bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā, sargāt no tiešiem saules stariem. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Atcerieties, ka uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Blakus parādības: ļoti retos gadījumos nepanesība cilvēkiem ar alerģiju pret egles skujām.
Uzglabāšana: gaisma un temperatūra saglabāšanos neietekmē - See more at: http://www.ilvo.lv/biolat_1/poliprenoli-7ml#sthash.zdHUXUMj.dpuf

10g

oliprenoli nav uzskatāmi par zālēm kādas noteiktas slimības ārstēšanai, bet gan par pašreiz modernā virziena "šūnu terapija" līdzekli. To, kā uztura bagātinātāju iedarbība vislabāk ir novērojama tādu saslimšanu gadījumos, kas saistītas ar olbaltumvielu aprites traucējumiem. Piem., izkaisītā skleroze, kur vīrusu ietekmē tiek sagrauts nervu olbaltumvielas apvalks, tiek traucēta signāla pārvalde un rodas kustību traucējumi. Līdzīga situācija ir redzes nerva atrofijas gadījumos, encifalīta un citu ar smadzeņu un nervu sistēmas traucējumiem saistītu saslimšanu gadījumos.  - See more at: http://www.ilvo.lv/biolat_1/poliprenoli-3.5ml#sthash.glE9iyB2.dpuf
Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts            Labs