Mežrozīšu eļļa 100ml, Viza Oil Group

Mežrozīšu eļļa 100ml, Viza Oil Group

Ražotājs: Vācija/Viza Oil Group
Modelis: VP-EL
Cena: 9,90€ Bez nodokļa: 8,18€
Apraksts

Eļļu no mežrožrozīšu sēklām sāka iegūt visai nesen, taču mūsdienās tā ir ierindojusies vispopulārāko augu eļļu skaitā  un tiek izmantota daudzu slimību profilaksei un ārstēšanai. Īpašu popularitāti šī eļļa ir iemantojusi kosmētikā. Atšķirībā no jau ierastajām kosmētiskajām eļļām mūsu eļļas iegūšanas tehnoloģija – aukstās spiedes metode – ļauj saglabāt visas mežrozīšu augļos esošās unikālās vielas, kas arī nosaka šīs eļļas dziednieciskās īpašības.

Mežrozīšu eļļas sastāvā ir liels piesātināto un polinepiesātināto taukskābju daudzums,  ieskaitot Omega-3 (39 %) un Omega-6 (48 %), stearīnskābi, miristīnskābi un palmitīnskābi. Tā bagātīgi satur karotīnu (А vitamīns), tokoferolu (Е vitamīns) un visai daudz arī C un F vitamīnus. Mežrozīšu eļļā ir arī makroelementi: dzelzs, kalcijs, magnijs, permanganāts, fosfors.

  • Mežrozīšu eļļa pirmām kārtām ir lielisks dabīgais žultsdzinējs līdzeklis
  • Līdzeklis holesterīna līmeņa samazināšanai asinīs
  • Stiprina asinsvadu sieniņas un kavē aterosklerotisko lipoīdu nogulsnēšanos, kā arī sekmē jau esošo uzsūkšanos
  • Brūces dziedējošs līdzeklis
  •  Mežrozīšu eļļa efektīvs antidepresants. To lieto ikdienas uzturā, cīnoties ar nervu sistēmas traucējumiem, lai atbrīvotos no nedrošības sajūtas un neticības saviem spēkiem un atgūtu dvēseles līdzsvaru.
  • Regulāra mežrozīšu eļļas lietošana novērš ādas priekšlaicīgu novecošanos, mazina krunkas, paaugstina ādas elastību. Tās lietošana kļūst aktuālāka ar gadiem – palīdz kopt ādu cilvēkiem briedumā.
  •  Ādai piedod skaistu veselīgu krāsu un izskatu. 
Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts            Labs