Rīcineļļa 100ml, Viza Oil Group

Rīcineļļa 100ml, Viza Oil Group

Ražotājs: Vācija/Viza Oil Group
Modelis: VP-EL
Cena: 6,90€ Bez nodokļa: 5,70€
Apraksts

Rīcineļļas iedarbība ir plaša, tā ir viens no lētākajiem un arī efektīgākajiem līdzekļiem, ko izmanto kosmētikā. Skaistuma industrijā tā kļuvusi populāra, pateicoties tās bagātīgajam sastāvam.

Rīcineļļa ir bagāta ar E vitamīnu un dažādām minerālvielām, kas baro ādu, tās sastāvā ir arī taukskābju triglicerīdi ar antibakteriālu un antiseptisku iedarbību.  Savukārt rīcinolinskābe veiksmīgi novērš ādas raupjumu, padara sejas ādu gaišāku un izlīdzina to. Rīcineļļa stimulē elastīna un kolagēna procesus ādā. Kā liecina medicīniskie pētījumi, rīcineļļā esošie skābju savienojumi labi palīdz atbrīvoties no pūtēm, bet, piemēram, rīcinolinskābes dziļā iedarbība ādas šūnās novērš vīrusu un baktēriju attīstību.

Rīcineļļas efektivitāte pazīstama jau izsenis. Jau pirms vairākām paaudzēm to izmantoja matu, sejas un ķermeņa kopšanai.
Daudzus gadu desmitus ārsti šo eļļu ieteica kā vēderu mīkstinošu līdzekli, taču līdz ar medicīnas attīstību un jaunu farmācijas preparātu rašanos dabīgie līdzekļi zaudē savu nišu, arī rīcineļļas kā ārstniecības līdzekļa popularitāte ir mazinājusies. Tomēr eļļas vērtīgo īpašību dēļ to lieto arī mūsdienās kā kosmētisku līdzekli sejas ādas un matu kopšanai. Tautas medicīnā rīcineļļu ar panākumiem izmanto novājēšanai, un kopā ar diētām un fizisku slodzi tā dod labu rezultātu.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmiPiezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts            Labs